06:15 Po Glas i Svetlina, Narodna Muzika
06:45 Dobro utro Makedonijo, Utrinska Programa
09:00 Bez Recept, Informativna Programa
09:15 Riba (Reba), Seriski Film
09:45 Izbor spotovi, Muzička programa
10:00 Vesti, informativna programa
10:25 Makedonski narodni prikazni, Obrazovna programa
10:55 DZvon, Obrazovna programa
11:55 Kalimero, Crtan Film
12:00 20 godini makedonska nezavisnost, Dokumentarna Programa
13:00 Vesti, Vesti
13:15 Naučen Spektar, Obrazovna programa
14:05 Od naš agol, Politička Emisija
15:00 Vesti, informativna programa
15:10 Bez Recept, Informativna Programa
15:25 Medjunarodna, Obrazovna programa
15:30 Zalez zad ezerskata zemja, Igrana Programa
15:40 Eko Lobi, Emisija za ekologija
17:00 Dnevnik 1, Informativna Programa
17:35 Meteo, Informativna Programa
17:40 Trotoar NJuz, Zabavna Emisija
18:00 Konečno Vikend, Informativna Programa
18:05 Riba (Reba), Seriski Film
19:00 Makedonski narodni prikazni, Obrazovna programa
19:05 Svet, Informativna Programa
19:30 Dnevnik 2, Informativna Programa
20:05 Meteo, Informativna Programa
22:05 Evromagazin, Informativna Programa
22:35 Zalez zad ezerskata zemja, Igrana Programa
23:25 Meteo, Informativna Programa
23:30 Dnevnik 3, Informativna Programa
00:00 Trotoar NJuz, Zabavna Emisija
00:40 Bez Recept, Informativna Programa
01:45 Zalez zad ezerskata zemja, Igrana Programa
01:50 Riba (Reba), Seriski Film
02:30 Konečno Vikend, Informativna Programa
04:25 Himna na Republika Makedonija, Informativna Programa
04:30 Svet, Informativna Programa
04:50 Iselenički džuboks, Muzička Emisija



   
 


06:15 Po Glas i Svetlina, Narodna Muzika
06:45 Dobro utro Makedonijo, Utrinska Programa
09:00 Bez Recept, Informativna Programa
09:15 Riba (Reba), Seriski Film
09:45 Izbor spotovi, Muzička programa
10:00 Vesti, informativna programa
10:25 Makedonski narodni prikazni, Obrazovna programa
10:55 DZvon, Obrazovna programa
11:55 Kalimero, Crtan Film
12:00 20 godini makedonska nezavisnost, Dokumentarna Programa
13:00 Vesti, Vesti
13:15 Naučen Spektar, Obrazovna programa
14:05 Od naš agol, Politička Emisija
15:00 Vesti, informativna programa
15:10 Bez Recept, Informativna Programa
15:25 Medjunarodna, Obrazovna programa
15:30 Zalez zad ezerskata zemja, Igrana Programa
15:40 Eko Lobi, Emisija za ekologija
17:00 Dnevnik 1, Informativna Programa
17:35 Meteo, Informativna Programa
17:40 Trotoar NJuz, Zabavna Emisija
18:00 Konečno Vikend, Informativna Programa
18:05 Riba (Reba), Seriski Film
19:00 Makedonski narodni prikazni, Obrazovna programa
19:05 Svet, Informativna Programa
19:30 Dnevnik 2, Informativna Programa
20:05 Meteo, Informativna Programa
22:05 Evromagazin, Informativna Programa
22:35 Zalez zad ezerskata zemja, Igrana Programa
23:25 Meteo, Informativna Programa
23:30 Dnevnik 3, Informativna Programa
00:00 Trotoar NJuz, Zabavna Emisija
00:40 Bez Recept, Informativna Programa
01:45 Zalez zad ezerskata zemja, Igrana Programa
01:50 Riba (Reba), Seriski Film
02:30 Konečno Vikend, Informativna Programa
04:25 Himna na Republika Makedonija, Informativna Programa
04:30 Svet, Informativna Programa
04:50 Iselenički džuboks, Muzička Emisija



   
© 2012 TV PROGRAM Suffusion theme by Sayontan Sinha